Szkoła windsurfingu FunSurf – zapisz się na przyszły rok!

Artykuł sponsorowany.

Zbliżający się Nowy Rok oznacza nowe postanowienia i cele, które większość z nas chciałaby zrealizować. Mogą do nich należeć np. zmiana trybu życia, określona ilość książek do przeczytania co miesiąc, większa aktywność fizyczna lub nauka nowego sportu.

Jeżeli Ty również planujesz postawić przed sobą cel na zbliżający się rok 2023 – szkoła windsurfingu FunSurf może Ci w tym pomóc! Oferuje ona szeroki wybór kursów i obozów dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Gwarantujemy, że spędzisz tu wspaniałe chwile!

Profesjonalne kursy kitesurfingu i windsurfingu dla początkujących

Wejście w Nowy Rok z przytupem? Czemu nie! Już teraz możesz zapisać się na profesjonalne kursy kitesurfingu i windsurfingu do szkoły FunSurf. Posiada ona blisko 30 lat doświadczenia w sportach wodnych, stanowiąc przy tym jedną z pierwszych tego typu szkół na Półwyspie Helskim. Ekipę FunSurf tworzą wykwalifikowani i licencjonowani instruktorzy o doskonałych umiejętnościach interpersonalnych. Są to ludzie, dla których kitesurfing, windsurfing oraz wingfoil stanowią największą, życiową zajawkę. Każdego roku na kemping FunSurf przyjeżdża tysiące osób, które pragną rozpocząć nową, wakacyjną przygodę. W związku z tym szkoła FunSurf cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co dodatkowo wyróżnia ją na tle szkół konkurencyjnych. Oferowane przez nią kursy kitesurfingu, dostępne są na poziomie początkującym oraz zaawansowanym. Są zatem idealnym rozwiązaniem dla osób rozpoczynających naukę sportów wodnych, jak i dla tych, którzy są już wprawieni i chcieliby zrealizować kurs na instruktora. Należysz do którejś z grup? W takim razie odwiedź stronę internetową FunSurf lub skontaktuj się telefonicznie!

Lekcje wing foil w bezpiecznych warunkach

Istotną kwestią w przypadku szkoleń, organizowanych przez szkołę FunSurf są bezpieczne i sprzyjające warunki, zapewniane kursantom. Lekcje wing foil, czy też windsurfingu odbywają się na płytkim i sprawdzonym akwenie u boku licencjonowanych instruktorów oraz ratowników medycznych. Ponadto kursanci zabezpieczeni są w postaci kamizelki oraz kasku asekuracyjnego. Przez cały okres trwania szkoleń, instruktorzy dokładają wszelkich starań, aby kursanci czuli się wśród nich swobodnie i co najważniejsze – bezpiecznie. Dlatego poziom i stopień trudności nauki dopasowany jest według możliwości i wieku kursantów. Każdy z nich może liczyć na profesjonalne i indywidualne podejście, a także na wsparcie i wyrozumiałość. Nie musisz obawiać się o to, że cokolwiek Ci się stanie. Lekcje wing foil są w 100% polecane przez wszystkie osoby, które miały styczność z tego typu aktywnością. Skontaktuj się ze szkołą już teraz i dowiedz się więcej o szkoleniach i sposobach rezerwacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.