Kosz Mojżesza Shnuggle – odpowiedź na wielkie potrzeby małych ludzi

Artykuł sponsorowany.

Czym wyróżnia się kosz Mojżesza Shnuggle? Design tworzony z myślą o małych dzieciach to nie tylko warstwa wizualna, ale – może przede wszystkim – rozwiązania uwzględniające ich wyjątkowe potrzeby. Pastelowa kolorystyka, obłe formy i subtelne printy nie zastąpią bezpiecznych materiałów, dobrej konstrukcji i udogodnień tworzonych z wiedzą i troską o niemowlęta.

Brytyjska marka Shnuggle znana z innowacyjnego łóżeczka dostawnego, wanienki – wiaderka i kosza Mojżesza Shnuggle, bezbłędnie łączy wiedzę, innowacje i styl, tworząc produkty skrojone na miarę potrzeb wymagających współczesnych rodziców i dzieci.

Minimalizm – król trendów

Podobnie jak wszystkie inne propozycje, także kosz Mojżesza Shnuggle to piękny dodatek we wnętrzu, który uwodzi oko stonowaną kolorystyką utrzymaną w palecie bieli i szarości oraz nowoczesną, minimalistyczną formą o zaokrąglonych krawędziach. Moda na minimalizm w meblach i akcesoriach tworzonych dla dzieci to silny trend, który mocno koresponduje z potrzebą wyrażania własnego stylu – stonowana „baza” jest wspaniałym tłem dla inwencji twórczej w dodatkach, które nadają wnętrzu wyjątkowy charakter. Kosz Mojżesza Shnuggle to jednak znacznie więcej niż piękny design wpisujący się w trendy.

Oddech pełną piersią

W tym projekcie najważniejsze są dwie kwestie istotne dla zdrowia i komfortu maluchów: konstrukcja i materiały. W przeciwieństwie do tradycyjnych wiklinowych odpowiedników, tekstylny kosz Mojżesza Shnuggle jest uszyty z oddychającej, hipoalergicznej siateczki bawełnianej i wyposażony w wentylowaną bazę, która zapewnia dobrą cyrkulację powietrza. Piękne materiały dobrej jakości to w tym przypadku nie tylko walory estetyczne, ale i łatwość utrzymania higieny oraz dbałość o termoregulację. Wszystkie tkaniny, z których uszyty jest kosz Mojżesza Shnuggle, możecie w łatwy sposób zdjąć i wyprać w pralce.

Komfortowy rozmiar

Dla rodziców, którzy niepokoją się, że to rozwiązanie jedynie na kilka – kilkanaście tygodni i zastanawiają się czy włączyć go do listy wyprawkowej dobra widomość jest taka, że miękki kosz Mojżesza Shnuggle jest nieco większy od standardowych propozycji. Nikt lepiej niż mama i tata nie wie, jak szybko maluchy wyrastają z kolejnych ubranek i akcesoriów. Zaprojektowany przez parę brytyjskich rodziców kosz uprzedza te niepokoje.

Miękkie materiały

Ca bardzo ważne, szczególnie w przypadku maluszków, które mają kłopot ze snem, tekstylny kosz Mojżesza ze stojakiem jest cichym, nie skrzypiącym łóżeczkiem, które nie stwarza ryzyka uderzenia o twardą powierzchnię. Wierzgające nóżki i rączki mogą czuć się bezpiecznie, podobnie jak rodzice, którzy mogą zaufać mocnej, stabilnej konstrukcji.

Kosz Mojżesza Shnuggle ma dwufunkcyjny stojak, który może zamienić go w przytulną kołyskę. W ten sposób w jednym meblu mieszczą się dwa, a nawet trzy rozwiązania: łóżeczko niemowlęce, kołyska i – dzięki mocnym uchwytom – nosidełko, które bez trudu przeniesiecie w każde miejsce w domu.

Tak tworzony design dla dzieci to szacunek dla potrzeb maluchów i ich rodziców, objawiający się przemyślanych, zdrowych i bezpiecznych projektach, które cieszą nie tylko oko.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.